Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
12. 9. 2020 - 13. 9. 2020

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/2GTo46U

Turnaj se odehraj jako jednodenní! Turnaj bude rozehraný na 4 kurtech.

----------------------------------------------------------------

Poznámka 11. 9. 2020:

Pokud bude v uzávěrce nasazení přihlášeno 16 a méně týmů, bude turnaje jednodenní a bude se hrát v sobotu modelem H16-modskup-1KO s pevným nasazením playoff. 

 

Poznámka 31. 8. 2020:

POZOR!!!

Do příloh bylo vystaveno nové čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění Covid-19. Bude vyžadováno před zahájením prvního utkání daného týmu.

Zpřísnění opatření na turnajích:
1. Zakazujeme podávání rukou se soupeřem (i plácnutí)
2. Doporučujeme dodržování 2 m odstupu, pokud nejste přímo ve hře. Při losování odstup dodržte.
3. Nepřevlíkejte se ve společné šatně.
4. Nepijte z jedné láhve (spoluhráč)
5. Po každém utkání si řádně umyjte ruce
6. Pokud možno neshlukujte se resp. dodržujte 2m odstup
7. Využívejte venkovní sprchy ne vnitřní
8. Promotéři, po každém utkání dezinfikujte míče
9. Promotéři zabezpečí dezinfekci rukou na označených místech ( u kurtu, toalet a sprch )
10. Jezděte na turnaje pouze se svým spoluhráčem, případně trenérem
11. Pokud Vám hygienická stanice nařídila karanténu, sdělte nám to a dodržujte jí
12. Doporučujeme, pokud nejde dodržet 2m odstup, použít roušku

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 36.00
3 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 28.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 28.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 24.00
5 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 24.00 Jakub Smetana VK Polanka nad Odrou, z.s. 24.00
5 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 24.00
5 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 24.00 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 24.00
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 16.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 16.00
9 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 16.00
9 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 12.00
13 Radoslav Doležal TJ Jičín z.s. 12.00 Lukáš Havlíček Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018