Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár, Brno


kategorie: Muži
27. 8. 2011 - 28. 8. 2011
Turnaj "B" dotovaný

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 27.00 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 27.00
3 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 24.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 24.00
4 Marek Šimko START B6, z.s. 21.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
6 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 18.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 18.00
7 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 15.00 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 15.00
8 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 15.00
9 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Martin David Kladno volejbal cz 12.00
10 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 12.00 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 12.00
11 Petr Doubravský Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00
12 Jan Ostrý Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 9.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 9.00
14 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00 Martin Šalplachta 9.00
15 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Karel Kollarčík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
16 Marek Gelnar VK Polanka nad Odrou, z.s. 9.00 Roman Kozák Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 9.00
17 Radim Hanuš TJ Energetik Chvaletice z.s. 6.00 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 6.00
18 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 6.00
20 Tomáš Pánek 6.00 Stanislav Tejkal 6.00
21 Michal Navrátil 6.00 Tomáš Jadrníček Volejbalový klub Chudák pes 6.00
© ČVS 2015-2018