Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (nová lokace: Ládví)


kategorie: Muži
11. 10. 2020

Poznámka 7. 10. 2020:

Dle Hracího řádu beachvolejbalových soutěží ABV ČVS pro období 2020 / 2021, Článku 3, odstavce 2 se turnajů ABV dospělých a regionálních halových turnajů dospělých se smí zúčastnit pouze hráči, kteří jsou starší než je věková kategorie U16. Tj. hráči narození 31. 12. 2004 a dříve (platí v roce 2020).

Poznámka 6. 10. 2020:

 Turnaj beachliga - dospělí 11.10.  byl z technických důvodů (ve Střešovicích ještě nestojí hala) přesunutý na Ládví.

----------------------------------------------------------------

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.


 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 25.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 25.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 22.50 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 22.50
3 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.25 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.25
4 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 18.23 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 18.23
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 16.40 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 16.40
5 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 16.40 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 16.40
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.75 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 14.75
7 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.75 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.75
9 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.29 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.29
9 Jan Předota Prague beach team, z.s. 13.29 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 13.29
11 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 13.29 Ondrej Spisiak SVK 13.29
11 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 13.29 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 13.29
13 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.96 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.96
14 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 11.96 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 11.96
101 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.29 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.29
102 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 11.96 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 11.96
103 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 10.76 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 10.76
104 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.69 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.69
105 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 8.97 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 8.97
105 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 8.97 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 8.97
107 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 7.85 Michal Dvořáček Beachklub Ládví z.s. 7.85
107 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 7.85 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 7.85
109 Daniel Knapek Prague beach team, z.s. 7.06 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 7.06
© ČVS 2015-2018