ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

MČR, Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
17. 7. 2010 - 18. 7. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 90.00
3 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00 Markéta Sluková Beachwell Pelhřimov 80.00
4 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 70.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 70.00
5 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 60.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 60.00
6 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
7 Michaela Klečková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
8 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 50.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 50.00
9 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
10 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
11 Šárka Židová 40.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00
12 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 40.00 Veronika Dostálová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
13 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 30.00
14 Hana Valešová 30.00 Simona Valášková 30.00
15 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 30.00
16 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 30.00 Eliška Krejčí 30.00
© ČVS 2015-2018