Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

MČR, Slavkov


kategorie: Muži
3. 9. 2011 - 4. 9. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 90.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 90.00
3 Robert Kufa Beach Service club z.s. 80.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 80.00
4 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 70.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Viktor Lípa Volejbalové sdružení Drásov 60.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 60.00
6 Martin David Kladno volejbal cz 60.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
7 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 50.00 Dalibor Michalec Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 50.00
8 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 50.00 Tomáš Salava Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 50.00
9 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 40.00 Tomáš Božek START B6, z.s. 40.00
10 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 40.00
11 Roman Kozák Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 40.00 Marek Gelnar VK Polanka nad Odrou, z.s. 40.00
12 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 40.00 Marek Šimko START B6, z.s. 40.00
13 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 30.00
14 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 30.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 30.00
15 Martin Šalplachta 30.00 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 30.00
16 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018