Český pohár (oblastní) / Praha (Hamr Záběhlice)


kategorie: Juniorky
29. 5. 2021 - 30. 5. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hwTiJ9uD1qZ3jcd6GJ1Ors22cDY51Ngncf4QQkTPQW0/edit?usp=sharing

 

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Turnaj bude považován jako "oblastní", tj. za 40 bodů.

Poznámka 23. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 22. 5. 2021:
Mimořádný posun dvou termínů časové osy před turnajem:
termín "standardní uzávěrka přihlášek" (též deadline pro žádosti o DK) ... středa 26. 5. v 12:00
termín "zveřejnění divokých karet" ... středa 26. 5. v 20:00
další termíny již dle Hracího řádu

Poznámka 22. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Pavelková S V B C, z.s. 40.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 40.00
2 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 28.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 28.00
5 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 20.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 20.00
7 Jana Fixová VK Dukla Liberec 20.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 20.00
9 Linda Francová SK HAMR, z.s. 16.00 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Veronika Mrázková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 16.00
13 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 12.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Adéla Dubcová Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 12.00
13 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 8.00 Sofia Thorová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 8.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 8.00
17 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Anna Petrová SK HAMR, z.s. 8.00 Adéla Borovičková SK HAMR, z.s. 8.00
17 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 8.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 8.00
25 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 4.00 Tereza Procházková SK HAMR, z.s. 4.00
27 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 2.00 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 2.00
27 Michaela Bártová Spikes Nebušice, z.s. 2.00 Tereza Vacková Beachclub Strahov, z.s. 2.00
27 Daniela Mottlová Prague beach team, z.s. 2.00 Jessika Rusínová Prague beach team, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018