Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

UNIQA Český pohár (celostátní) / Karlovy Vary


kategorie: Juniorky
5. 6. 2021 - 6. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3vSVkj3

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 60.00
2 Anna Pavelková S V B C, z.s. 54.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 54.00
3 Lenka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 48.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 48.00
4 Kristýna Průšová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 42.00 Mariana Tomasová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 42.00
5 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 30.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 30.00
7 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
9 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
9 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00
13 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00 Adéla Jarošová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00
13 Magdalena Němcová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
13 Adéla Petříková Beachklub Ládví z.s. 18.00 Stella Jonke Beachklub Ládví z.s. 18.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
17 Veronika Mrázková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 12.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Žaneta Foxová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Kristýna Picková S V B C, z.s. 12.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 12.00
25 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 6.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 6.00 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 6.00
25 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 6.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 6.00
25 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 6.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 6.00
25 Sofia Thorová Prague beach team, z.s. 6.00 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 6.00
27 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
27 Adéla Vávrová Beach Service club z.s. 3.00 Barbora Chalušová Beach Service club z.s. 3.00
27 Klára Hypšová SK HAMR, z.s. 3.00 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 3.00
27 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 3.00 Nela Kučerová Prague beach team, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018