Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Český pohár (celostátní) / Karlovy Vary


kategorie: Dívky U20
5. 6. 2021 - 6. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3vSVkj3

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Anna Pavelková S V B C, z.s. 54.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 54.00
3 Lenka Veselá S V B C, z.s. 48.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 48.00
4 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Mariana Tomasová S V B C, z.s. 42.00
5 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 30.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 30.00
7 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
9 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 24.00
9 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Adéla Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00 Adéla Jarošová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 18.00
13 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 18.00
13 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 18.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
17 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 12.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 12.00 Kristýna Picková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 12.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 12.00
25 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 6.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 6.00
25 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 6.00 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 6.00
25 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 6.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 6.00
25 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 6.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 6.00
25 Sofia Thorová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 6.00
27 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
27 Adéla Vávrová Beach Service club z.s. 3.00 Barbora Chalušová Beach Service club z.s. 3.00
27 Klára Hypšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 3.00
27 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 3.00 Nela Kučerová Prague beach team, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018