Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Kadetský pohár (oblastní) / Kutná Hora


kategorie: Kadetky
6. 6. 2021

ROZPIS A ONLINE VÝSLEDKY HLAVNÍ SOUTĚŽ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rzTHcNxkDfdOcs9H0hEupnqQ94ub9uxhy2ZNHCkNt5k/edit?usp=sharing

ROZPIS A VÝSLEDKY KVALIFIKACE: https://bit.ly/3vScjSU

 

Nově pro věkovou kategorii U18!

Poznámka 3. 6. 2021:
Byl přídán paralelní Kadetský pohár kadetek v Brně. Tento turnaj je nově oblastní s dotací 40 bodů.

Poznámka 2. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 15:00.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00 Karolína Vaňková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00
2 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 54.00 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Žaneta Foxová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Kristýna Picková S V B C, z.s. 48.00
4 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Kateřina Navrátilová SK HAMR, z.s. 36.00 Adéla Kejřová SK HAMR, z.s. 36.00
5 Lucie Knoblochová VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Michaela Cyrani VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
5 Barbora Márová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00 Martina Kolaříková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
9 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Nicol Selicharová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 24.00 Sofia Thorová Prague beach team, z.s. 24.00
9 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 24.00 Ela Votočková Beach Service club z.s. 24.00
9 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 24.00 Jana Dvořáková VK Dukla Liberec 24.00
13 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Elena Svobodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Klára Hypšová SK HAMR, z.s. 18.00 Anna Hain-Schmiedberská SK HAMR, z.s. 18.00
13 Barbora Řechtáčková Prague beach team, z.s. 18.00 Nela Kučerová Prague beach team, z.s. 18.00
13 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. 18.00 Aneta Štěpánková Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Eliška Walterová Beach Service club z.s. 12.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018