Český pohár 3* / Opava (Happy Sport)


kategorie: Muži
29. 5. 2021 - 30. 5. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1g7gU84WZKRZ1sDBm-tHLQSefgyVV2ciJuKdgGZ9JuFI/edit?usp=sharing

Poznámka 27. 5. 2021:

kvalifikace začne v pátek 28.5.2021 od 14 hodin.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

Poznámka 23. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 22. 5. 2021:
Mimořádný posun dvou termínů časové osy před turnajem:
termín "standardní uzávěrka přihlášek" (též deadline pro žádosti o DK) ... středa 26. 5. v 12:00
termín "zveřejnění divokých karet" ... středa 26. 5. v 20:00
další termíny již dle Hracího řádu

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 120.00
2 Robert Kufa Beach Service club z.s. 108.00 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 108.00
3 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Martin Pavlovský Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 84.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 84.00
5 František Knobloch Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 72.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 72.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 72.00
5 Vít Beneš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 72.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 72.00
5 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 72.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 72.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00
9 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 48.00
9 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 48.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 48.00
9 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 48.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 48.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 24.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00
17 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00 Leo Williams ZAF 24.00
17 Jakub Gála Kladno volejbal cz 24.00 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 24.00
17 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 24.00 Jakub Motyčka Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 24.00
17 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Jakub Bartůněk Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 David Svrček BeachPunk Team z.s. 24.00 Jakub Balon BeachPunk Team z.s. 24.00
25 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Ondřej Muroň VK Ostrava, s.r.o. 12.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 12.00
25 Michal Přibyl Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00 Jakub Přibyl Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
25 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
25 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00
25 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
25 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
33 Vojtěch Mukařovský TJ Sokol Palkovice 6.00 Jakub Bohačík TJ Sokol Palkovice 6.00
33 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00
33 Daniel Vacek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 6.00
33 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 6.00 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 6.00
33 Jakub Smetana VK Polanka nad Odrou, z.s. 6.00 Jiří Dluhoš VK Polanka nad Odrou, z.s. 6.00
33 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 6.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018