Český pohár 1* / Ostrava


kategorie: Ženy
29. 5. 2021 - 30. 5. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nxl0moq7RTKix2b6fl57eTREYneK3MvYgqVBl6p_PFQ/edit?usp=sharing

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

Poznámka 23. 5. 2021:
Mimořádný posun dvou termínů časové osy před turnajem:
termín "standardní uzávěrka přihlášek" (též deadline pro žádosti o DK) ... středa 26. 5. v 12:00
termín "zveřejnění divokých karet" ... středa 26. 5. v 20:00
další termíny již dle Hracího řádu

Poznámka 23. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznamka 23. 5. 2021:
Turnaj je presunuty do Ostravy. Prihlasky povoleny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová SK HAMR, z.s. 70.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 42.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 42.00
5 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 42.00
7 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 35.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 35.00
7 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 35.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 35.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Veronika Karlíková Tělovýchovná jednota Ostrava 28.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 28.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00
13 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 21.00 Michaela Hadáčková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00
13 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 21.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 21.00
13 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 21.00
17 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 14.00
17 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 14.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 14.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 14.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 14.00
17 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 14.00 Beata Fedorková SVK 14.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 14.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00
17 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 14.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Lucie Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00
© ČVS 2015-2018