Český pohár 2* / Praha (Koráb)


kategorie: Muži
31. 7. 2021 - 1. 8. 2021
 
PO DOHODĚ DELEGÁTA TURNAJE A ŘEDITELE TURNAJE SE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ ZAČNE NEDĚLNÍ ČÁST HRÁT NA 3 KURTECH S 1 ROZCVIČOVACÍM KURTEM.
 
Pozor! Hracím míčem turnaje bude Mikasa VLS300.
 
Poznámka 22. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2-opr1.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Leo Williams RSA 90.00 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 90.00
2 František Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 81.00 Jan Mrkous Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 81.00
3 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 72.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 72.00
4 František Knobloch Prague beach team, z.s. 63.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 63.00
5 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 54.00
7 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
7 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 45.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 45.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
9 Martin Bárta Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 36.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 36.00
9 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 36.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 27.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 27.00 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 27.00
13 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 27.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 27.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 27.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 27.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 18.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 18.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 18.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 18.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.00
17 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 18.00
17 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 18.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 18.00
17 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 18.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 18.00
17 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 18.00
17 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 18.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
25 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
25 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
25 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 9.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018