Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Samsung Cup, Chodov u KV


kategorie: Ženy
20. 8. 2010 - 22. 8. 2010
Propozice
Kvalifikace zrušena

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natália Dubovcová SVK 22.40 Miroslava Kuciaková 0.00
2 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 45.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 45.00
3 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 35.00 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 35.00
5 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 30.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 30.00
6 Michaela Vorlová 30.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
7 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 25.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
8 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 25.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 25.00
9 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Irena Pokorná Kladno volejbal cz 20.00
10 Iveta Chroustovská Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice 20.00 Barbora Jeřábková 20.00
11 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 20.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 20.00
12 Veronika Forstová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00 Michaela Voláková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
13 Alena Pecháčková 15.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 15.00
14 Marta Štulíková 15.00 Šárka Hejzlarová 15.00
15 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 15.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
16 Karolína Čizmaziová SVK 0.00 Zuzana Šajmovičová 0.00
© ČVS 2015-2018