USN Letní pohár / Roztoky u Prahy

Tyršovo nám. 480, Roztoky
kategorie: Muži
26. 6. 2021 - 27. 6. 2021

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ 

Poznámka 23.6. 2021:

Start kvalifikace pátek 14:00

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 40.00 Jakub Novotný BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
2 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
3 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 32.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 28.00 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00
5 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
7 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 20.00
7 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 20.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 16.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 16.00
9 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
9 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 16.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
9 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 16.00
13 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Jakub Malínek Beachwell Pelhřimov 12.00
13 Kryštof Kozler Beachwell Pelhřimov 12.00 Matyáš Rubáček Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00
13 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 12.00
17 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 8.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 8.00
17 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 8.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00
17 Tomáš Balický Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 8.00 Marek Vlček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
© ČVS 2015-2018