Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
5. 6. 2021 - 6. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EmwZx8EBB1zzALdJSRdiHI5gQAYQ-bguedG0P5JULCQ/edit?usp=sharing

Poznámka 2. 6. 2021:
Kvaliifikace bude zahájena v pátek v 16:00

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 40.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 František Knobloch Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 36.00
3 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 32.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 32.00
4 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 24.00
7 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 20.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 20.00
7 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00
9 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 16.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 16.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 16.00
9 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 16.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 16.00
9 Marek Perry Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.00 Radovan Dítě Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 16.00
13 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 12.00
13 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
13 Matouš Drahoňovský VK Brno, z.s. 12.00 Adam Provazník Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 8.00 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 8.00 Jakub Bohačík TJ Sokol Palkovice 8.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 8.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 8.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 8.00
17 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 8.00 Michal Jaroš Volejbalové sdružení Drásov 8.00
17 Ján Namešanský SVK 8.00 Michal Hovorka SVK 8.00
17 Vít Jakubec Volejbal Brno, a.s. 8.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 8.00
25 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 4.00
25 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 4.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 4.00
27 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 2.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00
27 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 2.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 2.00
27 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 2.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 2.00
27 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 2.00 Lukáš Čeketa Kladno volejbal cz 2.00
27 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 2.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 2.00
© ČVS 2015-2018