Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
5. 6. 2021 - 6. 6. 2021

VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/2TI7cXb

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

 

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 40.00
2 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 36.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Martina Mukařovská S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 32.00
4 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 28.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 28.00
5 Petra Hrobárová Volejbal Přerov, z.s. 24.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 24.00
5 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Michaela Hadáčková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 20.00
7 Tereza Ostranská Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 20.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 20.00
9 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00
9 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00
9 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Anna Budinská VK Brno, z.s. 16.00 Květa Grabovská Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00
13 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 12.00 Simona Kašpárková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00
13 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 12.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 12.00
13 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Karolína Koláčková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 8.00 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 8.00
17 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 8.00 Adéla Borovcová VK Brno, z.s. 8.00
17 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Adéla Dubcová Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 8.00
17 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 8.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018