Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Letní pohár / Praha (Koráb)


kategorie: Ženy
6. 6. 2021

ROZPIS VÝSLEDKŮ A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/3ceefxd

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
2 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 32.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 32.00
4 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Michaela Bendlová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
5 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
5 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Natalie Šmídová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 16.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 16.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 16.00
9 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Eva Dostálová - Emingerová TJ ČZU Praha z.s. 16.00
9 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 16.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 16.00
13 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 12.00
13 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Michaela Kantorovská SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00 Anna Vodňanská SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 8.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 8.00
17 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
20 Petra Nová TJ KRALUPY, z.s. 4.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 4.00
20 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018