Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
12. 6. 2021 - 13. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/2RKMi98

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 40.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 40.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
3 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 32.00 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 32.00
4 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 28.00 Tomáš Sekera VK Lvi Praha, z.s. 28.00
5 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 24.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 24.00
7 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 20.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 20.00
7 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 20.00 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 20.00
9 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Matěj Kollár SVK 16.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 16.00
9 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 16.00 Jan Čirka TJ ABC Braník, z.s. 16.00
9 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 16.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 16.00
13 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Zdeněk Helvich Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 12.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Matěj Koloušek Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Jan Šídlo SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 12.00
17 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 8.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 8.00
17 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Jakub Malínek Beachwell Pelhřimov 8.00
17 Patrik Malios Beach Service club z.s. 8.00 Michal Hons Prague beach team, z.s. 8.00
17 Tomáš Balický Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 8.00 Martin Ševeček Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 8.00
© ČVS 2015-2018