Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Praha (Koráb)


kategorie: Muži
13. 6. 2021

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3x9x78u

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 40.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00
2 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 36.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00
3 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 32.00
4 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 24.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 24.00
5 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00
9 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 16.00
5 Marek Perry Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 24.00 Lukáš Čeketa Kladno volejbal cz 24.00
5 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
13 Ondrej Spisiak SVK 12.00 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 12.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00
13 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018