Letní pohár / Kutná Hora


kategorie: Ženy
13. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/2SvsE1l

Poznámka 10. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v sobotu ve 14:00. 

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 32.00 Nikol Urbanová Volejbal Červený Kostelec, z.s. 32.00
4 Natalie Šmídová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 28.00
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 24.00
5 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 16.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 16.00
9 Magdalena Němcová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Markéta Hrabětová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
13 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Kateřina Hanušová TJ SPARTA Kutná Hora, z.s. 12.00
13 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
18 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
18 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 8.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018