Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
19. 6. 2021 - 20. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ ZDE

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 40.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 40.00
2 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 36.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00
3 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 32.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 32.00
4 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 28.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Michaela Hadáčková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
5 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Klára Vyklická Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
7 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 20.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 20.00
9 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00
9 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 16.00 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 16.00
9 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 16.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
13 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
13 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 8.00 Beata Fedorková SVK 8.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 8.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 8.00
17 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018