Český pohár (oblastní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Juniorky
29. 5. 2021 - 30. 5. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/3yM2Kqe

Poznámka 28. 5. 2021:
Dokumenty k turnajům ABV jsou ke stažení na tomto odkazu: https://www.cvf.cz/dokumenty/?oblast=03_Celost%C3%A1tn%C3%AD+sout%C4%9B%C5%BEe&podoblast=3-05_Beachvolejbalov%C3%A9+sout%C4%9B%C5%BEe&rok=2021&text=#

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Mimořádný posun dvou termínů časové osy před turnajem:
termín "standardní uzávěrka přihlášek" (též deadline pro žádosti o DK) ... středa 26. 5. v 12:00
termín "zveřejnění divokých karet" ... středa 26. 5. v 20:00
další termíny již dle Hracího řádu

Poznámka 23. 5. 2021:

V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Novotná S V B C, z.s. 40.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00
2 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 32.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 32.00
4 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 28.00 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 28.00
5 Lucie Knoblochová VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Petra Schwarzová Prague beach team, z.s. 24.00
5 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
7 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 20.00 Lenka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00
7 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Michaela Vlčková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00 Martina Kolaříková S V B C, z.s. 16.00
9 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 16.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 16.00
13 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00 Laura Cubrová Beach Service club z.s. 12.00
13 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Eliška Slavatová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Elena Svobodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 8.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 8.00
17 Magdalena Němcová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Kristýna Picková S V B C, z.s. 8.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 8.00
17 Barbora Mauleová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Dita Martinovičová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 8.00 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 8.00
17 Eliška Tochorová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Kateřina Kopecká Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
17 Monika Brodilová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Kateřina Říhová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
© ČVS 2015-2018