Český pohár (celostátní) / Liberec


kategorie: Junioři
30. 5. 2021

ONLINE VÝSLEKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/34vEbAe

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Mimořádný posun dvou termínů časové osy před turnajem:
termín "standardní uzávěrka přihlášek" (též deadline pro žádosti o DK) ... středa 26. 5. v 12:00
termín "zveřejnění divokých karet" ... středa 26. 5. v 20:00
další termíny již dle Hracího řádu

Poznámka 23. 5. 2021:

V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kryštof Oliva TJ Orion Praha, z.s. 60.00 Václav Kůrka Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00
4 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 42.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00
5 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Vojtěch Herman Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Adam Vítámvás VK Brno, z.s. 24.00
9 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Eduard Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00
13 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 18.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 18.00
13 Jan Marek Beach Service club z.s. 18.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 18.00
13 Lukáš Pešek Beach Service club z.s. 18.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 18.00
13 Filip Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 Michal Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018