Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Liberec


kategorie: Chlapci U20
30. 5. 2021

ONLINE VÝSLEKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://bit.ly/34vEbAe

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Mimořádný posun dvou termínů časové osy před turnajem:
termín "standardní uzávěrka přihlášek" (též deadline pro žádosti o DK) ... středa 26. 5. v 12:00
termín "zveřejnění divokých karet" ... středa 26. 5. v 20:00
další termíny již dle Hracího řádu

Poznámka 23. 5. 2021:

V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Václav Kurka Beachclub Strahov, z.s. 60.00
2 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00
4 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 42.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
5 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 36.00
5 Jakub Malík Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 36.00 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Adam Vítámvás VK Brno, z.s. 24.00
9 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Eduard Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00
13 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 18.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 18.00
13 Jan Marek Beach Service club z.s. 18.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 18.00
13 Lukáš Pešek Beach Service club z.s. 18.00 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 18.00
13 Filip Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 Michal Housa Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018