Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Doubravice


kategorie: Muži
3. 7. 2021 - 4. 7. 2021
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

POZOR! Pro přihlášení potřebujete mít uhrazený nový členský příspěvek pro soutěžní období 2021/2022!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 40.00
2 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 David Svrček BeachPunk Team z.s. 36.00
3 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 32.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 32.00
4 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 28.00 Michal Jaroš Volejbalové sdružení Drásov 28.00
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 24.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00
7 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 20.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 20.00
7 Marek Perry Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 20.00 Radovan Dítě Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 20.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 16.00 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 16.00 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 16.00
9 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 16.00 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 16.00
9 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 16.00
9 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 16.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 16.00
13 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 12.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Marek Brychta Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 12.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
17 Petr Fiala Volejbal Sokolov, z.s. 8.00 Antonín Kábrt Volejbal Sokolov, z.s. 8.00
17 Vojtěch Svědík Beachpoint z. s. 8.00 Emil Belas VOLEJBALOVÝ KLUB HRADEC KRÁLOVÉ, z.s. 8.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 8.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 8.00
17 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 8.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 8.00
17 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 8.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018