Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Letní pohár / Praha (Vítkov)


kategorie: Ženy
10. 7. 2021
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Od 9. 7. 2021 platí nová pravidla Min. zdravotnictví mmj. ohledně podmínek bezinfekčnosti. V přílohách jsou nahrány aktuální hygienické podmínky. 
 
Poznámka 7. 7. 2021:
Systém kvalifikace byl omezen na max. 16 týmů - výchozí model Q16-KO. Zahájení kvalifikace bude v pátel v 14:00.
 
 
Poznámka 2. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
Poznámka 27. 6. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 40.00
2 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
4 Jana Fixová VK Dukla Liberec 28.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 16.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 16.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Adéla Borovcová VK Brno, z.s. 16.00
13 Eliška Kadeřábková S V B C, z.s. 12.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 12.00 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 12.00
13 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
3 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 32.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
5 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 24.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 24.00
5 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Anna Pavelková S V B C, z.s. 16.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 16.00
9 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 16.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 16.00
13 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 8.00
17 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 8.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 8.00
19 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 4.00
19 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 4.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 4.00
19 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 4.00 Natálie Hanková SK HAMR, z.s. 4.00
19 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 4.00 Pavla Candrová SK Hlincovka, z.s. 4.00
19 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 4.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 4.00
19 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 4.00
19 Adéla Uhrová Beachclub Strahov, z.s. 4.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018