Letní pohár / Praha (Vítkov)


kategorie: Muži
17. 7. 2021 - 18. 7. 2021
 
Poznámka 14. 7. 2021:
Pokud bude turnaj zkrácen na jednodenní, pak se bude hrát v sobotu.
 
Poznámka 9. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Chevalier Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 Marek Perry Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 40.00
2 Jakub Bartůněk Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Matěj Pražan Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 32.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 24.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Tomáš Balický Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 24.00
5 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 24.00
9 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 16.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Matouš Hlaváček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Daniel Vacek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018