AUTOMIMA Letní pohár / Opava (Kylešovice)


kategorie: Muži
24. 7. 2021
 
Poznámka 21. 7. 2021:
Pozor, turnaj mužů bude začínat již v 8:30!
 
Poznámka 19. 7. 2021:
Na žádost pořadatele byla zvýšena kapacita hlavní soutěže na 16 týmů. Výchozí model hl. soutěže bude H16d-modskup s pevným nasazením playoff.
 
Poznámka 12. 7. 2021:
Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2-opr1.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 40.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 40.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00
3 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 32.00
4 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 28.00 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00
5 David Svrček BeachPunk Team z.s. 24.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00
5 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 24.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 24.00
5 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 16.00 Jakub Bohačík TJ Sokol Palkovice 16.00
9 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 16.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00
9 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 16.00 Jaromír Hošek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Jakub Kubala PKBVA, z.s. 16.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 16.00
13 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Ondřej Muroň Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
13 Viktor Kadeřábek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 12.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018