Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
31. 7. 2021 - 1. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 30.7. 2021:

Turnaj je z důvodů odhlášek dvojic pouze jendodenní. Hrací kurty 4.

Poznámka 24. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 40.00 David Kittel Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Michal Hons Prague beach team, z.s. 36.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 36.00
3 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 32.00 Tomáš Sekera VK Lvi Praha, z.s. 32.00
4 David Svrček BeachPunk Team z.s. 28.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 28.00
5 Matěj Kollár SVK 24.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 24.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 24.00
5 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 16.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 16.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 16.00
9 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 16.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 16.00
9 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Ondrej Spisiak SVK 12.00 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00
13 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018