ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
31. 7. 2021 - 1. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 30.7. 2021:

Turnaj je z důvodů odhlášek dvojic pouze jendodenní. Hrací kurty 4.

Poznámka 24. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 40.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Michal Hons Prague beach team, z.s. 36.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 36.00
3 Jan Krča VK Lvi Praha, z.s. 32.00 Tomáš Sekera VK Lvi Praha, z.s. 32.00
4 David Svrček BeachPunk Team z.s. 28.00 Ondřej Horníček BeachPunk Team z.s. 28.00
5 Matěj Kollár SVK 24.00 Jaroslav Samek 24.00
5 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 24.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 24.00
5 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 24.00
9 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 16.00 Jakub Čadek 16.00
9 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 16.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 16.00
9 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 16.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 16.00
9 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Daniel Vacek 16.00
13 Ondrej Spisiak SVK 12.00 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00 Adam Soudil Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00
13 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00 Jakub Maršál Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018