Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

USN Letní pohár / Doksy


kategorie: Muži
7. 8. 2021 - 8. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 6.8. 2021:

Systém turnaje se bude hrát modelem H24-skup-1KO

Poznámka 24. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z.s. 40.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00
2 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Martin Bárta Beach Service club z.s. 32.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 32.00
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 28.00
5 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00
5 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 24.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 16.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 16.00
9 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 16.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 16.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 16.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 16.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Michal Šenkeřík BeachPunk Team z.s. 16.00 Jaromír Hošek BeachPunk Team z.s. 16.00
17 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 8.00 Ondrej Spisiak SVK 8.00
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 8.00 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 8.00
17 Jakub Neruda Beachpoint z. s. 8.00 Kryštof Havel Beachpoint z. s. 8.00
17 Vojtěch Musílek Beachpoint z. s. 8.00 Hynek Havel Beachpoint z. s. 8.00
17 Ondřej Mokrý Beachpoint z. s. 8.00 Petr Uhlárik Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 8.00
17 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018