ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
7. 8. 2021 - 8. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 24. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Anna Foktová VK Brno, z.s. 40.00 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 32.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 32.00
4 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 24.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 24.00
7 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
7 Katarina Kapralova SVK 20.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 20.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Natalie Šmídová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 16.00
9 Daniela Votroubková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Michaela Opočenská Šmejcká Tělocvičná jednota Sokol Modřany 16.00
9 Zuzana Kinclová 16.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Kristýna Kolouchová 12.00 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00 Dominika Koubová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00
17 Barbora Andreasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Markéta Cholenská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Petra Nová TJ KRALUPY, z.s. 8.00 Kristýna Dekařová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Kristýna Měkotová 8.00 Barbora Bobková 8.00
17 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 8.00 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 8.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018