Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Ženy
7. 8. 2021 - 8. 8. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ

Poznámka 24. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 21. 5. 2021:
Přihlášky na turnaj umožněny. Hygienické podmínky účasti budou brzy zde v poznámce a v propozicích.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Komárková VK Brno, z.s. 40.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00
2 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 32.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 32.00
4 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Anna Budinská VK Brno, z.s. 24.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 24.00
7 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
7 Katarina Kapralova SVK 20.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 20.00
9 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
9 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00 Dominika Koubová Klub plážového volejbalu Plzeň z.s. 12.00
13 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
13 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00
17 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Markéta Cholenská Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Petra Nová TJ KRALUPY, z.s. 8.00 Kristýna Dekařová Beachclub Strahov, z.s. 8.00
17 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 8.00
17 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 8.00 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 8.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018