Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Muži
14. 8. 2021
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00
2 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 36.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 32.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 28.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 28.00
5 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 24.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 16.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Matěj Kollár SVK 16.00
9 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 16.00 Michael Kovařík VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 16.00
13 Jan Kvapil Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
13 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 12.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 12.00
13 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 12.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Leo Williams RSA 12.00 Aleš Holubec Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018