Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
14. 8. 2021
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00
2 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 32.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
5 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 24.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 24.00
5 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 24.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 24.00
5 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 24.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 24.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 16.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Matěj Kollár SVK 16.00
9 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 16.00 Michael Kovařík VK Lvi Praha, z.s. 16.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 16.00
13 Jan Kvapil Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Martin Votrubec 12.00
13 Tomáš Červa VK Dukla Liberec 12.00 Jakub Tesárek Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00
13 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 12.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 12.00
13 Leo Williams RSA 12.00 Aleš Holubec TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018