ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
21. 8. 2021
 
Poznámka 18. 8. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v 15:00.
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 40.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 32.00 Zuzana Marková Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 32.00
4 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 28.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 28.00
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 24.00 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 24.00
5 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 24.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 24.00
5 Lucie Robeau Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Michaela Formánková FRA 24.00
9 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 16.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 16.00
9 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 16.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 16.00
9 Markéta Hanzlová 16.00 Jana Krupařová Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 16.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 16.00
13 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 12.00 Petra Klikarová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Kateřina Bártová TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 12.00
17 Alena Vtípilová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 8.00 Anna Míšková TJ Slovan Varnsdorf z.s. 8.00
17 Kamila Nemastová Volejbal Modřany, z.s. 8.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 8.00
17 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Barbora Románová Sportovní klub Start Praha z.s. 8.00
20 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 4.00 Anna Dostálová 4.00
© ČVS 2015-2018