Letní pohár / Praha (Koráb)


kategorie: Muži
5. 9. 2021
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 40.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 40.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 36.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 36.00
3 Matěj Kollár SVK 32.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 32.00
4 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 24.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00
5 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 24.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 24.00
5 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 24.00 Jan Čirka TJ ABC Braník, z.s. 24.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00
9 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Marek Vlček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 16.00
9 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 12.00 Jan Předota Prague beach team, z.s. 12.00
13 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 12.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 12.00
13 Martin Kramář BeachPunk Team z.s. 12.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018