Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

USN Letní pohár / Praha (Strahov)

Chodecká 2341, Praha - Břevnov
kategorie: Muži
12. 9. 2021
----------------------------------------------------------
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 40.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 40.00
2 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 36.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 36.00
3 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Tomáš Opat Sportovní klub Meteor Praha 28.00 Tomáš Beneš VK Sever Žatec, z.s. 28.00
5 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 24.00
5 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 24.00 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 24.00
5 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00
9 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Ruben Bartek Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Jan Předota Prague beach team, z.s. 16.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 16.00
9 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 16.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 16.00
13 Viktor Kadeřábek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Ondřej Šíra Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00
13 Marek Vlček Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Ondřej Suchý Volejbalový klub Kralovice z.s. 12.00 Michal Červený Volejbalový klub Kralovice z.s. 12.00
13 Matěj Kollár SVK 12.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
© ČVS 2015-2018