Český pohár 1* / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
12. 6. 2021 - 13. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yMq1tGgvZP6OG4yKitKZIoV8zfGtpwZ1HVtpNPP1hc4/edit?usp=sharing

Poznámka 9. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00. Utkíání č. 1 - 8. budou odehrány na 4 kurtech.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 63.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 56.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 56.00
4 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 49.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 42.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
7 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
7 Anna Komárková VK Brno, z.s. 35.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 35.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 28.00
9 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 28.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
13 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 21.00 Beata Fedorková SVK 21.00
13 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00
13 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 21.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
17 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Klára Vyklická Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 14.00
17 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Silvia Poszmiková SVK 14.00
17 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 14.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 14.00
17 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 14.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00
17 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 14.00 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 14.00
25 Kateřina Holišová TJ ODRY, z.s. 7.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 7.00
25 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 7.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 7.00
27 Veronika Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 3.50 Lucie Grančaiová Volejbal Přerov, z.s. 3.50
27 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 3.50
27 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 3.50
27 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
27 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 3.50
27 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 3.50
27 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018