ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 1* / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
12. 6. 2021 - 13. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yMq1tGgvZP6OG4yKitKZIoV8zfGtpwZ1HVtpNPP1hc4/edit?usp=sharing

Poznámka 9. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00. Utkíání č. 1 - 8. budou odehrány na 4 kurtech.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 63.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 63.00
3 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 56.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 49.00
5 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 42.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
7 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
7 Anna Foktová VK Brno, z.s. 35.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 35.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 28.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
9 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00 Petra Provodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
9 Zuzana Kinclová 28.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
13 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 21.00 Beata Fedorková SVK 21.00
13 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00
13 Sabina Matoušková START B6, z.s. 21.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
13 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 21.00 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 21.00
17 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00
17 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 14.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 14.00
17 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 14.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 14.00
17 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.00 Klára Vyklická VK Dukla Liberec 14.00
17 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Silvia Poszmiková SVK 14.00
17 Barbora Havlíková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 14.00 Anežka Rejzková VK Brno, z.s. 14.00
25 Kateřina Hanáková TJ ODRY, z.s. 7.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 7.00
25 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 7.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 7.00
27 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Kristýna Kolouchová 3.50 Eliška Trněná Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50
27 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.50 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 3.50
27 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50
27 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 3.50
27 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Veronika Horáčková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 3.50
27 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.50 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Vendula Rusá Beachclub ChaPadlo z.s. 3.50 Barbora Cihelková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018