Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
25. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár 1* / Brno (Sokolák)


kategorie: Muži
12. 6. 2021 - 13. 6. 2021

ROZPIS UTKÁNÍ A VÝSLEDKY: https://bit.ly/3pHClWL

Poznámka 9. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v pátek v 14:00. Utkíání č. 1 - 8. budou odehrány na 4 kurtech.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!


Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00
3 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Václav Kůrka Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 49.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 49.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 42.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 42.00
7 František Knobloch Prague beach team, z.s. 35.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 35.00
7 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 35.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 35.00
9 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 28.00
9 Robert Kufa Beach Service club z.s. 28.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 28.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
9 Leo Williams RSA 28.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
13 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00
13 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 21.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 21.00
13 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 21.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 14.00 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 14.00
17 Martin Bárta Beach Service club z.s. 14.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 14.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 14.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 14.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 14.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 14.00
17 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 14.00
17 Matouš Drahoňovský VK Brno, z.s. 14.00 Adam Provazník VK Brno, z.s. 14.00
17 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 14.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 14.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 14.00
25 Martin Kramář BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 Martin Dokulil BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
25 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.00 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 7.00
27 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50 Ondřej Muroň VK Ostrava, s.r.o. 3.50
27 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 David Šmerda START B6, z.s. 3.50
27 Jaromír Hošek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Marek Perry Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 3.50 Lukáš Čeketa Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 3.50
27 Jiří Mikulenka Volejbal Praga, z.s. 3.50 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 3.50
27 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 3.50 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 3.50
27 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 3.50 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 3.50
27 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 3.50 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018