UNIQA Český pohár (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Juniorky
12. 6. 2021 - 13. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KuaCXy_mEzqpKxzNK0txnilAqX0TUO29v3M53gw9-8Q/edit?usp=sharing

Poznámka 9. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v pátek 11. 6. v 15:00.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 60.00
2 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 54.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 54.00
3 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
4 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 42.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 42.00
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 36.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 36.00
5 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Marie Mlejnecká Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
7 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 30.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
9 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
9 Michaela Cyrani VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lucie Knoblochová VK Lvi Praha, z.s. 24.00
9 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 18.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 18.00
13 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 18.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00
13 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 18.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 18.00
17 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Eliška Slavatová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
17 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Barbora Mauleová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Markéta Entlicherová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Veronika Mrázková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 12.00 Kristýna Picková S V B C, z.s. 12.00
17 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 12.00
25 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 6.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 6.00
25 Magdalena Němcová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Ela Votočková Beach Service club z.s. 6.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 6.00
25 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Elena Svobodová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Dita Martinovičová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Caroline Marie Lloyd Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
33 Anna Petrová SK HAMR, z.s. 3.00 Adéla Borovičková SK HAMR, z.s. 3.00
33 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
33 Anna Šonková Beach Service club z.s. 3.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 3.00
33 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 3.00 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 3.00
33 Kristýna Hamplová Beach Service club z.s. 3.00 Anna Marie Kopfová Beach Service club z.s. 3.00
33 Taťána Chalušová Beach Service club z.s. 3.00 Veronika Vávrová Beach Service club z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018