ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Český pohár (celostátní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: U20 ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 ženy
12. 6. 2021 - 13. 6. 2021

ONLINE VÝSLEDKY A ROZPIS UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KuaCXy_mEzqpKxzNK0txnilAqX0TUO29v3M53gw9-8Q/edit?usp=sharing

Poznámka 9. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v pátek 11. 6. v 15:00.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 60.00
2 Radka Veselá S V B C, z.s. 54.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 54.00
3 Kristýna Průšová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Mariana Tomasová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00
4 Aneta Trollerová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 42.00 Barbora Klánová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 42.00
5 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 36.00 Adéla Beranová VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Adéla Míková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Marie Mlejnecká 36.00
7 Barbora Fremundová 30.00 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
7 Jana Mrkvičková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Amálie Báčová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
9 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00 Michaela Kárníková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
9 Michaela Cyrani Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Lucie Knoblochová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00 Tereza Košinárová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 24.00
9 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 18.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 18.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 18.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 18.00
13 Adéla Nečesaná Volleyball Nymburk z.s. 18.00 Tereza Novotná S V B C, z.s. 18.00
13 Žaneta Foxová S V B C, z.s. 18.00 Barbora Márová S V B C, z.s. 18.00
17 Michaela Staňková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Markéta Entlicherová 12.00
17 Lucie Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Veronika Laušmanová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 12.00 Kristýna Picková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Eliška Slavatová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
17 Šárka Janočková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Laura Kubištová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Amélie Cyroňová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Barbora Mauleová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Veronika Mrázková Prague beach team, z.s. 12.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Adéla Petříková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Stella Jonke Beach Service club z.s. 12.00
25 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 6.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 6.00
25 Magdalena Němcová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Viktorie Linhartová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Ela Votočková Beach Service club z.s. 6.00 Johana Slabihoudová 6.00
25 Veronika Vosáhlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Sára Kubrichtová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Elena Svobodová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Karolína Krčmářová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Dita Martinovičová 6.00 Caroline Marie Lloyd Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
33 Anna Petrová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Adéla Borovičková SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 3.00
33 Anežka Chárová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Johana Regentová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00
33 Anna Šonková Beach Service club z.s. 3.00 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 3.00
33 Aneta Poláková Prague beach team, z.s. 3.00 Olivia Molnárová Prague beach team, z.s. 3.00
33 Kristýna Hamplová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00 Anna Marie Kopfová 3.00
33 Taťána Chalušová Beach škola Plzeň, z.s. 3.00 Veronika Vávrová Beach škola Plzeň, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018