Český pohár (oblastní) / Jihlava


kategorie: Junioři
12. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/35eaUtX

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 40.00 Jakub Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 40.00
2 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 David Westphal Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 36.00
3 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 32.00 Tomáš Tesař VK Brno, z.s. 32.00
4 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 28.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 28.00
5 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 24.00 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 24.00
5 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
5 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Hynek Havel Beachpoint z. s. 16.00 Matyáš Svoboda Beachpoint z. s. 16.00
9 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00
9 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 16.00 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 16.00
9 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 16.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 16.00
13 Jakub Neruda Beachpoint z. s. 12.00 Kryštof Havel Beachpoint z. s. 12.00
13 Radim Kylhof Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00 Tomáš Plemeník Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00
13 Tomáš Blažek Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 12.00 Ondřej Kundel Blue Volley Ostrava, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018