Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Český pohár (oblastní) / Chodov u Karlových Varů


kategorie: Chlapci U20
13. 6. 2021

ROZPIS UTKÁNÍ A VÝSLEDKY: https://bit.ly/3pL7HM7

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 40.00
2 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ruben Bartek TJ Orion Praha, z.s. 36.00
3 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 32.00 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 32.00
4 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 28.00
5 Filip Houda VK Karlovarsko, z.s. 24.00 Petr Koubek VK Karlovarsko, z.s. 24.00
5 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Eduard Vodička VK Lvi Praha, z.s. 24.00
7 Antonín Kábrt Volejbal Sokolov, z.s. 20.00 Tomáš Vokoun Volejbal Sokolov, z.s. 20.00
7 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Martin Zahrádka Volejbal Sokolov, z.s. 16.00 Libor Švec Volejbal Sokolov, z.s. 16.00
© ČVS 2015-2018