Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Kadetský pohár (celostátní) / Liberec


kategorie: Chlapci U18
12. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://bit.ly/3vhEIkb

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 60.00 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 60.00
2 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 54.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 54.00
3 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 48.00 Michal Přibyl Happy Sport Opava, z.s. 48.00
4 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 42.00 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 David Zimmermann Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Marek Pohl Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 36.00
5 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 36.00 Adam Karafiát "SK Prosek Praha" 36.00
9 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 24.00 Martin Koupšet Beach Service club z.s. 24.00
9 Adam Ambrož Beach Service club z.s. 24.00 Antonín Marek Beach Service club z.s. 24.00
9 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tomáš Křížek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Jan Janíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Josef Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Theodor Burian Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Filip Ondráček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 David Šimůnek Beachpoint z. s. 18.00
13 Filip Šplíchal Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lukáš Pícka Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Filip Hendrych Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00 Václav Rydvan Beach club Harcov - Liberec, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018