Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Pankrác)


kategorie: Chlapci U20
20. 6. 2021

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ

Poznámka 14. 6. 2021:
Kvalifikace je rozšířena pro max. 18 týmů. Herní model bude Q18-skup-1KO. Zahájení bude v 14:00.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 18. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 60.00
2 Jan Beran Beach Service club z.s. 54.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 54.00
4 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 36.00
5 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 36.00
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 24.00
9 Vojtěch Herman Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
9 Jan Livora Beach Service club z.s. 24.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 24.00
3 Tomáš Červa Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00 Jakub Tesárek Tělovýchovná jednota SLAVIA Liberec, z.s. 48.00
9 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00 Jakub Krejčíček Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
13 Ondřej Válka Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 18.00 Ondřej Habarta TJ TESLA BRNO z.s. 18.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 18.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 18.00
13 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 18.00 Jiří Knop Prague beach team, z.s. 18.00
17 Dominik Lukáš Vaněk Beach Service club z.s. 12.00 Jan Řehák Beach Service club z.s. 12.00
17 Jakub Neruda Beachpoint z. s. 12.00 Kryštof Havel Beachpoint z. s. 12.00
© ČVS 2015-2018