Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - NED
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
6. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - HUN
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Ženy - Savaria Cup - CZE - AZE
Reprezentace
11. 8. 2021
Ženy - přátelské utkání : CZE - SVK - Kuřim
Reprezentace
12. 8. 2021
Ženy - přátelské utkání : CZE - SVK - Kuřim
Reprezentace
13. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - LAT - Kuřim
Reprezentace
14. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - LAT - Kuřim
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
 

Český pohár 2* / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
19. 6. 2021 - 20. 6. 2021

ROZPIS UTKÁNÍ A VÝSLEDKY: https://bit.ly/3zx7Jvr

Poznámka 18.6.

Úprava typu hracího míče dle HŘ. Gala Smash Pro

Poznámka 16.6. 2021

Kvalifikace rozšířena na 24 týmů. Hrací model kvalifikace je Q32.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 81.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 81.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 72.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
4 František Knobloch Prague beach team, z.s. 63.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 63.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
5 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00
5 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 54.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 54.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 54.00
9 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
9 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Václav Kůrka Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 36.00
9 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 36.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 36.00
9 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 36.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 36.00
17 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 18.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 18.00
17 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Jan Štefko Volejbal Ostrava, s.r.o. 18.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 18.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.00
25 Martin Bárta Beach Service club z.s. 9.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 9.00
25 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 9.00 David Kittel Blue Volley Ostrava, z.s. 9.00
25 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 9.00
25 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 9.00 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 9.00
25 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
25 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Josef Jeřicha Beachclub Strahov, z.s. 9.00
25 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 9.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
25 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 9.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 9.00
33 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.50 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.50
33 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 4.50 Jan Beran Beach Service club z.s. 4.50
35 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 2.25 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 2.25
35 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.25 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.25
35 Patrik Malios Beach Service club z.s. 2.25 Michal Hons Prague beach team, z.s. 2.25
35 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 2.25 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25
35 Matěj Kollár SVK 2.25 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 2.25
35 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25
35 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 2.25 Marek Brychta Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 2.25
35 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 2.25
43 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 1.13 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 1.13
43 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.13 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.13
43 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 1.13 Lukáš Gažar Beachclub Strahov, z.s. 1.13
43 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.13 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 1.13
43 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 1.13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 1.13
© ČVS 2015-2018