Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 2* / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
19. 6. 2021 - 20. 6. 2021

ROZPIS UTKÁNÍ A VÝSLEDKY: https://bit.ly/3zx7Jvr

Poznámka 18.6.

Úprava typu hracího míče dle HŘ. Gala Smash Pro

Poznámka 16.6. 2021

Kvalifikace rozšířena na 24 týmů. Hrací model kvalifikace je Q32.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
2 Adam Waber Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 81.00 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 81.00
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 72.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
4 František Knobloch Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 63.00 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 63.00
5 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 54.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 54.00
5 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00
9 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00
9 Kryštof Oliva Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Václav Kurka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 36.00
9 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 36.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 36.00
9 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00
9 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 36.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 36.00
9 Jiří Mikulenka Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 36.00 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 36.00
17 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 18.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 18.00
17 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00
17 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 18.00
17 Tadeáš Trousil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Filip Humler Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00 Vladimír Eder Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
25 Martin Bárta Beach Service club z.s. 9.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 9.00
25 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 9.00 David Kittel Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00
25 Matěj Pražan Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 9.00 Jakub Bartůněk 9.00
25 Ondřej Neumann Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Josef Jeřicha Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 9.00
25 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 9.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
25 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
25 Vojtěch Poledník Prague beach team, z.s. 9.00 Petr Šmejkal Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 9.00
25 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 9.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 9.00
33 Adam Mrázek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 4.50 David Masař Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 4.50
33 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 4.50 Jan Beran Beach Service club z.s. 4.50
35 Matouš Hlaváček Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 2.25 Daniel Vacek 2.25
35 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.25 Jan Šiman Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 2.25
35 Patrik Malios Beach Service club z.s. 2.25 Michal Hons Prague beach team, z.s. 2.25
35 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 2.25 Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25
35 Matěj Kollár SVK 2.25 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 2.25
35 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25 Antonín Votava Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.25
35 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 2.25 Marek Brychta TJ ČZU Praha z.s. 2.25
35 Jan Žídek Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.25 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 2.25
43 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 1.13 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 1.13
43 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.13 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 1.13
43 Matěj Havlík 1.13 Lukáš Gažar Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 1.13
43 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 1.13 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 1.13
43 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 1.13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 1.13
© ČVS 2015-2018