Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár 3* / Nymburk


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
19. 6. 2021 - 20. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JQiXnUVV8e3GGflXv8FUNFm4C0DY_KI4NgVlMNKaq-A/edit?usp=sharing

ODKAZ NA ŽIVÝ STREAM Z KURTŮ Č. 1 A 2: https://cam208.click2stream.com/

Poznámka 17. 6. 2021:

Zahájení kvalifikace bude v 15:00 na 2 - 3 hracích kurtech.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!


Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
2 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 108.00 Anna Pospíšilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 108.00
3 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 84.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 84.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 72.00
7 Justýna Frommová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
7 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
9 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Anna Pavelková S V B C, z.s. 48.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 48.00
13 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 36.00 Klára Faltínová VK Prostějov, spolek 36.00
13 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 36.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 36.00
13 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 36.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 36.00
17 Zuzana Kinclová 24.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tereza Francová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00
17 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 24.00 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 24.00
17 Anna Křížová Beachklub Ládví z.s. 24.00 Petra Mihálová Sportovní klub Meteor Praha 24.00
17 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Gabriela Vovková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 24.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00
17 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00 Radka Veselá S V B C, z.s. 24.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00
25 Michaela Vohnoutová SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 12.00 Aneta Mullerova Beachklub Ládví z.s. 12.00
26 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 1.50 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018