Český pohár 3* / Nymburk


kategorie: Ženy
19. 6. 2021 - 20. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JQiXnUVV8e3GGflXv8FUNFm4C0DY_KI4NgVlMNKaq-A/edit?usp=sharing

ODKAZ NA ŽIVÝ STREAM Z KURTŮ Č. 1 A 2: https://cam208.click2stream.com/

Poznámka 17. 6. 2021:

Zahájení kvalifikace bude v 15:00 na 2 - 3 hracích kurtech.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 24. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!


Poznámka 17. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Marie Sára Štochlová SK HAMR, z.s. 120.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 108.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 108.00
3 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00 Patricia Voznicová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 96.00
4 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 84.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 84.00
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 72.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 72.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 72.00
7 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
7 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 60.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00
9 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 48.00
9 Anna Pavelková S V B C, z.s. 48.00 Kateřina Pavelková S V B C, z.s. 48.00
9 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
13 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 36.00 Klára Faltínová VK Brno, z.s. 36.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 36.00
13 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 36.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 36.00
17 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 24.00
17 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Karla Poloučková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
17 Gabriela Vovková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
17 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 24.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 24.00
17 Tereza Novotná S V B C, z.s. 24.00 Radka Veselá Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Šimonovská Prague beach team, z.s. 24.00
25 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 12.00
26 Nathalie Hadrava Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 1.50 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018