Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Župní přebor ŽJM Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolské koupaliště)


kategorie: Dívky U20
19. 6. 2021 - 20. 6. 2021

ONLINE ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1WDnt_jcayJYvo2p6XDDbaaaxOU5tzifncRniT3aOSoY/edit?usp=sharing

Poznámka 16. 6. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v 15:00 a bude se hrát na 6 hřištích.

Poznámka 14. 6. 2021:
Kvalifikace je rozšířena na max. 18 týmů.

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 18. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová VK Dukla Liberec 60.00 Klára Selicharová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 48.00
4 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 36.00 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 36.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 36.00
7 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Barbora Klánová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00
7 Veronika Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Lucie Grančaiová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
9 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Nikola Linhartová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 24.00
13 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Adéla Nečesaná S V B C, z.s. 18.00 Lenka Veselá S V B C, z.s. 18.00
17 Veronika Mrázková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Kateřina Jandová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Jeannie Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Rozálie Pařenicová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Adéla Dubcová Tělovýchovná jednota Nový Jičín, z.s. 12.00
17 Tereza Hudečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nikola Hanzelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Barbora Rudická BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Soňa Babušková VK Karviná, z.s. 24.00 Beata Böhmová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
9 Veronika Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Šárka Janočková Beachklub Ládví z.s. 18.00 Laura Kubištová Beachklub Ládví z.s. 18.00
17 Tina Kališová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Denisa Králíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Amálie Kohlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
25 Veronika Laušmanová S V B C, z.s. 6.00 Kristýna Picková S V B C, z.s. 6.00
25 Nela Hrabinová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Gabriela Cejpková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
25 Kateřina Kleiblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Aneta Glotzmannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
27 Zuzana Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Lucie Janzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
© ČVS 2015-2018