Kadetský pohár (celostátní) / Praha (Pankrác)


kategorie: Kadeti
19. 6. 2021

ROZPIS A VÝSLEDKY UTKÁNÍ ZDE

Nově pro věkovou kategorii U18!

Poznámka 25. 5. 2021:
Start hráčů na národní tour do 30.6.2021 je možný pouze pro občany ČR či cizince, kteří žijí na území ČR na základě povolení k dlouhodobému pobytu za hygienických podmínek vydaných k těmto turnajům.

The start of players on the national tour until June 30, 2021 is possible only for citizens of the Czech Republic or foreigners who live in the Czech Republic on the basis of a long-term residence permit under hygienic conditions issued for these tournaments.

Poznámka 23. 5. 2021:
Přihlášky umožněny. V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!

Poznámka 18. 5. 2021:
Na turnaj se zatím nelze přihlásit. Pro další informace sledujte web ČVS.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Mikuláš Plšek TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 60.00 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 60.00
2 Jaromír Novák VK Brno, z.s. 54.00 Adam Pařenica VK Brno, z.s. 54.00
3 Richard Čermák SK Volejbal Kolín, z.s. 48.00 Josef Vodička VK Lvi Praha, z.s. 48.00
4 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Matěj Pastrňák VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Jan Černý VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Tadeáš Milichovský VK Brno, z.s. 36.00 Tomáš Křenek VK Brno, z.s. 36.00
5 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. 36.00 David Westphal Volejbalová akademie mládeže Olomouc, z.s. 36.00
9 Vojtěch Pavlusek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 David Zimmermann Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 David Šimůnek Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 24.00 Filip Ondráček Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 24.00
9 František Mlejnecký "SK Prosek Praha" 24.00 Adam Karafiát "SK Prosek Praha" 24.00
9 Oskar Matl Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Kryštof Kvíčala Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Adam Ambrož Beach Service club z.s. 18.00 Rudolf Plaček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Ondřej Turek Beach Service club z.s. 18.00 Marek Pohl Beach Service club z.s. 18.00
13 Marek Kučera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Tomáš Křížek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Adam Havlíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Joshua Curran Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Filip Šplíchal Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Andrej Burian Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. 12.00 Martin Koupšet Beach Service club z.s. 12.00
17 Dominik Lukáš Vaněk Beach Service club z.s. 12.00 Jan Řehák Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018