Marazzi Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Ženy
1. 8. 2021
 
Poznámka 30. 7. 2021:
Kvalifikace bude zahájena v sobotu v 17:00. V případě, že v kvalifikaci zbyde 7 týmů, pak 3 nejlépe nasazené týmy z kvalifikace se posunou do hlavní soutěže a zbylé 4 týmy budou hrát kvalifikaci o 3 místa v hlavní soutěži.
 
Poznámka 27. 7. 2021:

Podmínky dvojího přihlášení na turnaje ABV byly změněny v aktualizaci Hracího řádu, článek 3, odst. 5: https://www.cvf.cz/dokumenty/download/03_Celost%C3%A1tn%C3%AD%20sout%C4%9B%C5%BEe/3-05_Beachvolejbalov%C3%A9%20sout%C4%9B%C5%BEe/2021_LEG_Hraci_rad_2021_v2-opr1.pdf
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 36.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 36.00
3 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00
4 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00
5 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00
5 Dominika Koubová Klub plážového volejbalu Plzeň z.s. 24.00 Alina Sedach Prague beach team, z.s. 24.00
5 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 24.00
5 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Jana Nedvědová Klub plážového volejbalu Plzeň z.s. 16.00 Iva Červenková Volejbalový klub Rokycany 16.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Kamila NEMASTOVÁ Volejbal Modřany, z.s. 16.00 Anna Rakovičová Tělocvičná jednota Sokol Řeporyje 16.00
9 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 16.00 Barbora Románová SK Start Praha 16.00
13 Vendula Petřinová Prague beach team, z.s. 12.00 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Anna Stará Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Simona Pavelková Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Janebová TJ Orion Praha, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018