Marazzi Letní pohár / Praha (Střešovice)


kategorie: Muži
22. 8. 2021
 
Poznámka 18. 8.:
Kvalifikace bude zahájena v 14:00 na 3 hracích kurtech.
 
V PŘÍLOZE TURNAJE NALEZNETE NOVÝ FORMULÁŘ PRO SEBEREPORTOVÁNÍ A HYGIENICKÉ PODMÍNKY KONÁNÍ A ÚČASTI NA TURNAJI. PROSÍM O JEJICH NASTUDOVÁNÍ A DODRŽOVÁNÍ!
 
Účast na v turnajích Národní tour ABV ČVS :
1. Občané ČR, kteří jsou členy ČVS
2. Občané ostatních zemí, které jsou  Vládou ČR určené pro vstup na území ČR jako státy "zelené a oranžové".
3. Občané ostatních zemí, kteří mají v ČR dlouhodobý pobyt.
 
Každý účastník akce (turnaj ABV) musí :
1. Dodržet Hrací řád 2021 ABV
2. Dodržet stanovené hygienické podmínky Vládou ČR a ČVS resp. ABV pro daný čas a typ akce (turnaje ABV)
3. Předložit promotéru akce (turnaje ABV) vyplněný formulář-selfreporting povinné osoby

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00 Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 40.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 36.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 36.00
3 Jakub Gála Kladno volejbal cz 32.00 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 32.00
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 28.00
5 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 24.00 Kryštof Oliva TJ Orion Praha, z.s. 24.00
5 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 24.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Leo Williams RSA 24.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 24.00
5 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 24.00
9 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 16.00 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 16.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 16.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 16.00
9 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 16.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 16.00
13 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Kryštof Jireš Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12.00 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 12.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 12.00
17 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 8.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 8.00
17 Matěj Kollár SVK 8.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 8.00
19 Tomáš Livora Beach Service club z.s. 4.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 4.00
19 Jan Předota Prague beach team, z.s. 4.00 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.00
19 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 4.00 Stanislav Oplt Universitní sportovní klub Slávie 4.00
19 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 4.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 4.00
19 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.00 David Masař Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 4.00
19 Michal Hons Prague beach team, z.s. 4.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 4.00
19 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018